KAŞ ARAÇ KİRALAMA

Kaş; bereketli tarihi ve oldukça harika sayfiye alanları ile Turkuaz Akdeniz'in çoğunu içine alan küçük ve sevimli bir şehirdir. Tarihi Likya bölgesinin kalbinde; Kaş, derin mavi suları süpüren ve şehri çevreleyen Toros dağlarında konumlanmıştır. Sahili çoğunlukla taşlıktır fakat bu denizin kristal temizliğinde olduğunu gösterir.  Kaş, Likya medeniyetinin en önemli denizcilik yerleşkesi olmasıyla ünlüdür. Ayrıca Kaş, Likya şarap üreticiliğinin de merkeziydi. Kaş, tarihi Antiphellos şehrinin zamanla gelişmesinden oluştuğu için çevresinde birçok kaya mezarları bulunmaktadır.  Güzellik ve tarihten herhangi biri Kaş sahillerini durdurmaz. Bunların yanı sıra Kaş, dünyanın en iyi 50 dalış bölgesi içinde yer almaktadır. Meis ve Megisti olarak bilinen Yunan adaları, Kaş'ın 5 kilometre karşısında bulunmaktadır. Yunan adalarına ve Likya yerleşkesi olan Kekova adasına günü birlik gezintiler yapabilirsiniz.

Kaş'ı ziyaret etmeyi tercih ettiyseniz, Dalaman'dan ya da Antalya Havaalanından uçma imkanına sahipsiniz. Kaş-Dalaman arası 150km, Kaş-Antalya arası 180km'dir. 


Antalya Kaş Araç Kiralamada En İyisi

 

Antalya Kaş bölgesi, yerli ve yabancı birçok turistin her sezonda rağbet ettiği tatil beldelerinden birisidir. Akdeniz Bölgesi'nin en değerli yerlerinden birisi olması nedeniyle ulaşım, konaklama gibi seçeneklere her zaman ihtiyaç duyulur. İnsanlar rahat bir tatil geçirmek için ulaşımı da rahat bir şekilde halletmek ister. Özellikle Kaş'a ulaşmak toplu taşıma araçları ile mümkün olmayacağı için özel araç temini gerekecektir. Bu anlamda firmamız Antalya Kaş Otomobil Kiralama hizmeti ile tüm ziyaretçilere yardımcı olmaya hazırdır. Daha hızlı, kolay ve pratik bir ulaşım adına firmamızın araç kiralama hizmetleri ile yolculuk etmek en iyisidir. İhtiyaç duyulan her şeyin temin edildiği çalışmalarımız için alanında uzman ve deneyimli bir ekip hizmet vermektedir. Böylelikle güvenli ve kolay bir şekilde araç kiralama hizmeti ile Antalya Kaş beldesine ulaşmak mümkün olacak. Sadece yaz mevsiminde değil yılın her mevsiminde tatile açık olan bu yer içerisinde ulaşım oldukça önemli bir konu. Firmamız ile bu konuda sizlere en iyi seçeneği sunduğumuzu kanıtlamak istiyoruz.


 

Tam Donanımlı En İyi Araçların Temini

 

Antalya Kaş Araba Kiralama hizmetleri için her müşteriye tam donanımlı, en iyi araçların temini sağlanır. Kiralanan her araç yolculukta kullanmak üzere hazır edilir. İç ve dış donanımları kontrol edilerek, hasarların giderilmesi sağlanır. Her araç yeni, kapsamlı ve kalabalık gruplar için de uygundur. Farklı araç seçenekleri içerisinde her müşteri kendisine uygun olan alternatifi tercih edebilir. Araçların kasko ve sigortaları da bulunmaktadır. Olası bir kaza durumunda müşteriler hiçbir şekilde mağdur edilmez. Kullanımı en kolay araçlar da kolaylıkla firmamızda bulunabilir. Tatil yolculuğunu rahat bir şekilde geçirmek isteyenlerin adresi firmamız olacaktır. Araç konusunda konforlu ve kullanışlı seçeneklerle herkes rahat edecektir. Araç seçiminde müşterilerimiz istediği gibi karar verebilir ve daha sonra firmamız ile kiralama detaylarını görüşebilirler. Araçların kiralanması için uzun işlemlere gerek olmayacaktır. Araç kararı verildikten sonraki süreç kolay bir şekilde tamamlanır.


Kiralama Sonrası Firma Desteği

Araç kiralama sonrası teknik ya da diğer konulara dair destek gereksinimi konusunda Antalya Kaş Oto Kiralama hizmetlerinde firmamız daima müşterilerinin yanındadır. Kiralanan araçlar ile ilgili merak edilenleri sormak, bilgi almak ve herhangi bir konuda yardım gerekmesi durumunda firma çalışanları ile iletişime geçilmesi yeterli olacaktır. Olası aksilikler durumunda firma ekiplerimiz her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Kiralama sonrası firma desteği ile güvenli bir araç kiralama hizmetinin gerçekleşeceğinin garantisini herkese sunuyoruz. Kiralama süresi boyunca bu hizmetten de faydalanmak mümkündür. Antalya Kaş ulaşımı ve belde çevresinde yapılacak seyahatlerde akılda hiçbir soru işareti kalmayacak. Tüm yolculuklar kolay ve güvenli bir şekilde başlayıp tamamlanabilecek. Kiralama esnasında ve sonrasında gerekecek olan tüm prosedürler firmamız tarafından tamamlanır. Böylelikle müşterilerimiz hiçbir sorunla uğraşmadan araçlarının keyfini çıkarabilirler.

 

En İyi Kiralama Fiyat Seçenekleri

Firmamızın profesyonel, kaliteli ve güvenilir Antalya Kaş Otomobil Kiralama hizmetleri için aynı zamanda en uygun fiyat garantisi de sunulmaktadır. Böylelikle en iyi araçlar ile yapılacak en keyifli yolculuklar için oldukça ekonomik ödemeler ile müşterilerimiz maddi açıdan da rahat edecektir. Her bütçeye uygun gelecek kiralama hizmetlerimiz ile Antalya Kaş beldesinde keyifli bir yolculuk hakkını siz de dilediğiniz gibi değerlendirebilir, firmamızın olanakları ile araç kiralama konusunda her zaman rahat edebilirsiniz. Fiyat konusunda firmamız kiralama seçenekleri karşısında daha farklı olanaklar da sunabilir. Güvenilir, profesyonel ve uygun bir araç kiralama hizmeti için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacak. Araçlarımız her zaman sizler için hazır.

 


Çalış araç kiralama hizmeti almak bir ayrıcalıktır. İşinde uzman olan personeller ile son model araçları sunan işletmemiz, üstün kalitede hizmetleri ile Çalış ‘ta bir numara olmuştur

Fethiye ...

Whatsapp Şimdi Ara 📞