20+ yıllık tecrübe ile...
About us
Türkiye Araç Kiralama olarak bilinen, Türkiye çapında birçok ofisimiz ve ihtiyaca uygun yüzlerce araçla rent a car hizmetimiz mevcuttur. Sebepleri, yolcu sayısı, bütçesi, kişisel zevki ve tercihi, aracı kiralayan kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle filomuzda ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitli kiralık araçlar bulunmaktadır. Filomuzda ekonomik, lüks, jeep, minibüs, doblo, 4x4, dizel, LPG'li ve 7 koltuklu olmak üzere pek çok araç çeşidi bulunmaktadır.

Rezervasyon yaptırmak için web sitemizdeki rezervasyon formunu doldurabilir veya çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Dilediğiniz yerden aracınızı teslim alabilir ve dilediğiniz yere teslim edebilirsiniz.

Kiralama tutarınızı nakit, havale, havale/EFT veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Erken rezervasyon sayesinde daha uygun fiyatlarla araç kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza göre size bebek koltuğu, GPS ve yükseltici sağlayabiliriz. Zorunlu trafik sigortası, kasko ve araç muayenesi her zaman eksiksizdir. Araç bakımları yetkili servis tarafından zamanında yapılmaktadır. Konforunuz ve güvenliğiniz için filomuzun yeni ve kaliteli araçlara sahip olmasına önem veriyoruz. Araçlarımız oto kuaförde temizlenerek bir sonraki müşteriye tamamen temiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Araç kullanırken ihtiyaç duyduğunuz her an telefon numaramızı arayarak bize ulaşabilir, ayrıca müşteri hizmetlerimizden 7/24 yardım alabilirsiniz.

Web sitemizden kendinize en uygun aracı seçerek rezervasyon yapabilirsiniz.

İYİ GEZİLER !
Whatsapp Şimdi Ara 📞