20+ yıllık of tecrübemiz ile...
Hakkımızda

Siz işimizin özüsünüz!


Turkey Car Hire, Türkiye'deki 20 yıllık tecrübesi sayesinde rent a car hizmeti vermektedir. Yerel ve uluslararası müşterilerinin yanı sıra müşterilerinin memnuniyetini de ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiye'de sadece araç kiralama hizmeti vermesine rağmen aynı konumda kalmamış ve sürekli kendini geliştirerek siz değerli müşterilerimize değer sağlamayı ilke edinmiştir.

Turkey Car Hire, yüzlerce araç filosuna ev sahipliği yaparak müşterilerinin çeşitli araç kiralama ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Filosunda ayrıca ekonomik araçların yanı sıra müşterilerinin rahatlığına uygun minibüs, jeep ve lüks araçlar da bulunmaktadır.

Araç çeşitliliğinin yanı sıra, her aracın uzmanına hizmet vererek, periyodik yetkili bakım hizmetini de müşterilerine sunarak güvenli sürüş imkanı sağlamaktadır.

Türkiye çapındaki ofislerinin yanı sıra büyük şehirlerdeki havalimanlarındaki ofisleriyle de rent a car hizmetini yaygınlaştırmaktadır. Özellikle havalimanında verdiği hizmetler ile siz değerli müşterilerimizin seyahat maliyetlerinin azalmasına da katkı sağlamaktadır.

Firmamız yabancı müşterilere en iyi hizmeti vermek için çalışan personellere önem vermektedir. Türkiye Araç Kiralama ekibi yabancı dil bilen güler yüzlü ve en önemlisi misafirperver personele sahiptir. Periyodik kurum içi eğitimlerle personelimizi zinde tutarak daha sürdürülebilir ve kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Müşterilerinin misafir olduğuna inanan Turkey Car Hire, rezervasyondan araç teslimine kadar tüm planlama ve operasyon süreçlerinde müşterilerini değerli bir konu olarak görmektedir.
Neden Bizi Seçmelisiniz

Neden Bizi Seçmelisiniz

Turkey Car Hire, Türkiye'deki 20 yıllık deneyimi sayesinde araç kiralama hizmetine sahiptir. Müşterilerin memnuniyetini öncelikli olarak kabul ederek, yerel ve uluslararası müşterilerin yanı sıra işine devam etmektedir.

İkon

En İyi Fiyat Garantisi

En iyi fiyatları sunmak için büyük veri teknolojisini kullanıyoruz.

İkon

Güvenli Ödeme

TurkeyCarHire.com'daki tüm alışverişleriniz SSL sertifikası ile %100 güvendedir. Kredi kartı bilgileriniz pos işlemi için kullanılacak ve sistemlerimizde saklanmayacaktır...

İkon

Ödüllü Misafir Hizmetleri

Ücretsiz iptal ve değişiklik ile %100 garantili hizmet sunuyoruz.

Bizim hakkımızda ne diyorlar?

Binlerce misafirimiz, TürkiyeCarHire'de stressiz ve ekonomik bir şekilde en iyi fiyat garantisi ile aradıkları ideal aracı buldular...

Sıkça Sorulan Sorular

Hem Kullanışlı Hem de Güvenilir! Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorularınız – Bir Soruyu Tek Bir Dönemece Açıyoruz!

Araç Teslim Alınırken Hangi Belgeler Gereklidir?

Araç teslim almak için lütfen teslim alma işlemi sırasında ehliyetinizi, kimlik pasaportunuzu ve kredi kartınızı yanınızda bulundurduğunuzdan emin olun. Bu belgeler olmadan araç sağlanamaz. Ekonomi sınıfı araçlar için minimum yaş gereksinimi 21 yaşındadır ve 2 yıllık sürücü belgesi gerekmektedir. Orta sınıf araçlar için minimum yaş 24 ve 3 yıllık sürücü belgesi, üst sınıf araçlar için minimum yaş 27 ve 4 yıllık sürücü belgesi gerekmektedir.

İhtiyacı olan ama gerekli yaşın altında olan ve 2 yıllık sürücü belgesi bulunan sürücüler, üst sınıf araçları kiralayarak günlük 5.00 € ek prim ödeyerek bu araçları kiralayabilirler.

Teminat prosedürleri araç kiralama sırasında uygulanan prosedürlerden biridir. Kiralama süresince arkadan gelebilecek trafik cezaları, köprü geçişleri, otoyol kullanımı veya diğer ek masrafları korumak için uygulanır. Araç iadesinin ardından, teminat iptalleri aracınızı iade etme gününüzün ertesi günü bankaya faks çekilerek 1 iş günü içinde iptal edilir.

Araç kiralama sürücü belgesi ve yaş kısıtlamaları araç sınıfına göre farklılık gösterebilir. Çevrimiçi rezervasyon yaparken ilgili bölümü ziyaret ederek ekonomi sınıfı veya üst segment araçlar için yaş sınırlarını keşfedin.

Araçlar, orijinal kiralayanın dışında ek sürücüler tarafından da kullanılabilir. Ek sürücüler için ödenecek ücret günlük 3.00 € 'dur. Ancak, ek sürücüler için kimlik ve sürücü belgesi detayları araç kiralama sözleşmesindeki ek sürücüler bölümünde kaydedilmelidir. Ehliyet ve kimlik bilgileri araç kiralama sözleşmesine yazılmamış sürücülerin neden olabileceği herhangi bir hasar veya üçüncü taraflara verilebilecek herhangi bir zarardan hem kiralama şirketi hem de sürücü sorumludur.

Başlangıç tarihinden 24 saat öncesine kadar iptal edilen rezervasyonlar için herhangi bir ücret uygulanmaz ve bu durumda alınan depozito iade edilir. Başlangıç tarihinden 24 saat öncesinde yapılan iptaller için 1 günlük kiralama ücreti alınır. Rezervasyon sırasında 1 günden fazla kiralama için alınan depozitonun 1 günlük kiralama ücreti kesildikten sonra kalan miktar ilgili kredi kartına iade edilir.

Kiralama süresi boyunca radar cezaları, yanlış park cezaları, yanlış kullanım nedeniyle plaka kaydedilen diğer cezalar gibi cezalar, aracın iadesinden sonra ilerleyen bir tarihte araç sahibine, kiralama şirketine sunulur. Bu cezalar, kiralama dönemi başında sunulan kredi kartına kiralayan tarafından yatırılır ve kiralayana bildirilir.

Whatsapp Şimdi Ara 📞